Logo Komunikacja Bez Barier

21 września 2021 roku - DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

W dniach 16 - 22 września 2021 roku obchodzimy Europejski Tydzień Mobilności, w ramach którego zostanie przeprowadzona akcja ROADPOL SAFETY DAYS (Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego) koordynowana przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego.

road safety days.jpg

Celem projektu jest promowanie "wizji zero”, a więc ZERO ofiar śmiertelnych na drogach Unii Europejskiej  w perspektywie do 2050 roku.

Główne działania Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Ciechanowie na terenie naszego powiatu przewidziane zostały na dzień 21 września 2021 roku, kiedy to przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie i Zespołem Szkół nr 1 im. J. Bema w Ciechanowie skoncentrowaliśmy się na zachęcaniu  uczestników ruchu drogowego do przestrzegania prawa i rozważnej jazdy.

Uczestniczyć w projekcie może każdy. Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie zobowiązania dotyczącego preferowania zasad bezpieczeństwa  na drogach oraz informowania innych o Dniach Bezpieczeństwa ROADPOL.

Zmobilizujmy się wszyscy na razie na ten jeden dzień,  żeby w powiecie ciechanowskim i w całej Polsce nikt tego dnia nie zginął w wypadku drogowym.

Zobowiązanie

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony