„Lady D. im. Krystyny Bochenek” i „Mazowiecki Gentleman D. ”

Wręczono dyplomy uznania dla mieszkańców Powiatu Ciechanowskiego w dwóch kategoriach „Przyjaciel Osób z Niepełnosprawnościami” oraz w kategorii „Sport”.

zdjęcie wyróżniające.jpg

8 czerwca 2022r. w ogrodach pałacu PAN w Jabłonnie odbyła się po raz trzeci edycja konkursu „Lady D. im. Krystyny Bochenek” i po raz pierwszy „Mazowiecki Gentleman D. ” Oba konkursy zorganizował MCPS w Warszawie pod patronatem marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika.

Starosta Powiatu Ciechanowskiego Joanna Potocka – Rak nominowała dwie osoby, które otrzymały dyplom uznania. Agnieszka Sobiesiak – założyciel i Prezes Stowarzyszenia Autentyczni w kategorii „Przyjaciel Osób z Niepełnosprawnościami” oraz pan Andrzej Śniegocki w kategorii „Sport”. Pan Andrzej pomimo niepełnosprawności  pełni społecznie funkcje sekretarza Zarządu MUKS „Czarni Regimin, promuje sport dzieci i młodzieży z terenów wiejskich. Korzystając z okazji gratulujemy drużynie dziewcząt w piłce ręcznej, która w czerwcu zdobyła 4 miejsce w Polsce w pucharze ZPRP Młodziczek w sezonie 2021/2022.

Do konkursu przystąpiło 43 osoby z województwa mazowieckiego, których działalność , a przede wszystkim postawa zasługuje na wyróżnienie. Bardzo dumna jestem z dyplomów uznania naszych nominowanych z Powiatu Ciechanowskiego. Biorący udział w konkursie swoim życiem udowodnili, że można żyć pozytywnie, promować przekraczanie barier, nadać sens życia w obliczu trudności, pomagać innym powiedziała Jolanta Przybyłowska Pełnomocnik do spraw Wspierania Osób z Niepełnosprawnych.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony